Login Background

O firmie

Sieć komputerowa MIKONET jest przypuszczalnie jedn± z najstarszych sieci komputerowych powstałych na terenie powiatu żnińskiego. Sieć została założona w G±sawie już w 2002 roku i skupiała w swym zasięgu użytkowników domowych, którzy dzięki niej mogli się ze sob± komunikować, wymieniać informacje, grać w gry komputerowe czy korzystać z udostępnianego Internetu. Celem budowy amatorskiej sieci komputerowej było propagowanie Internetu.

6 listopada 2005 roku powołano do życia Stowarzyszenie Amatorskich Sieci Komputerowych "GASNET" . Celem powołanego Stowarzyszenia była popularyzacja Internetu w¶ród społeczeństwa, rozbudowa sieci komputerowej, podnoszenie poziomu edukacji społeczeństwa w dziedzinie informatyki oraz zapewnienie członkom Stowarzyszenia dostępu do sieci Internet. Stowarzyszenie działało z powodzeniem do końca 2009 roku, kiedy to okazało się, że zapotrzebowanie na ¶wiadczenie usług dostępu do sieci Internet jest na tyle wysokie, że przekracza to możliwo¶ci obsługi powołanego wcze¶niej Stowarzyszenia.

Od 2010 roku sieć komputerowa rozwija się jako firma komercyjna pod nazw± MIKONET - Piskorska Monika. Oferujemy najtańszy dostęp do Internetu w powiecie żnińskim już od 33 zł. Stałe ł±cze z nielimitowanym dostępem do Internetu w nowoczesnej technologii radiowej 5Ghz - sprawi, że każdy użytkownik naszej sieci będzie zadowolony z jako¶ci oferowanego Internetu.

Dla osób, które zrezygnuj± z dotychczasowego dostawcy bezprzewodowego dostępu do Internetu oferujemy jeden miesi±c bezpłatnego testowania naszych usług.Przekierowania dokonujemy bezpłatnie.